Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONCEPCE A TÝMOVÁ PRAVIDLA

Základní pravidla

·          Do kabiny při veškerých týmových akcích mají přístup pouze hráči a realizační tým ( pokud trenéři neřeknou jinak)

·          Přístup na hrací plochu včetně prostorů za oběma brankami a pomezními čarami mají opět jen hráči a realizační tým.

·          Rodiče a příbuzní se zdržují výhradně v prostorech vyhrazených divákům na tribunách a mimo hrací plochu.

·          Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během hry žádné pokyny a nezasahují do taktických pokynů trenérů.

·          Hráči se řídí výhradně pokynů trenérů.

·          Doporučení k maximální podpoře hráčů od rodičů v rámci možností jednotlivých rodičů – každý hráč má svou cenu a každý hráč je součástí týmu

·          Je třeba neustále motivovat hráče i v rodinném kruhu k příkladnému přístupu a nasazení při všech týmových akcích včetně tréninků, k neustálému zvyšování výkonnosti a fyzické připravenosti.

·          Před sezónou je každý hráč povinen podstoupit lékařskou prohlídku u dětského lékaře a od věku 10ti let u odborného sportovního lékaře.

 

Zodpovědnost realizačního týmu

·          Trenéři zodpovídají za herní projev mužstva včetně tréninkového procesu.

·          Vedoucí týmu zodpovídá za organizační chod týmu. Podmínkou a nutností je vzájemná spolupráce všech členů realizačního týmu.

·          Pravidelná setkání realizačního týmu s cílem jednotnosti vystupování, maximální a včasné informovanosti kompletního realizačního týmu.

·          Vedoucí týmu, případně trenéři, bude podávat pravidelně informace o plánu akcí na další měsíc na schůzkách s rodiči minimálně 1x za měsíc.

·          Realizační tým je přístupný k jakékoliv věcné diskusi. Zároveň je třeba mít na paměti, že případné problémy je třeba řešit uvnitř týmu.

·          Realizační tým se snaží a bude vždy snažit pro mužstvo odvádět maximum, často i bez ohledu na vlastní časové a finanční možnosti, a proto všichni utvořme tu správnou partu, která bude fungovat, aby všichni hráči cítili maximální podporu od nás všech – od rodičů.

 

Nominace

·          Nominaci určují trenéři po vzájemné dohodě, nicméně poslední slovo má vždy hlavní trenér.

·          Veškeré nominace oznamuje rodičům vedoucí mužstva, případně trenéři a budou vždy vyvěšeny na webových stránkách týmu.

·          Při nominaci berou trenéři vždy v úvahu zejména momentální výkonnost hráčů, účast a přístup k tréninkovému procesu, přístup a nasazení v jednotlivých soutěžních utkáních.

·          Možnost účasti na turnajích nebo utkáních pro nenominované hráče s cílem upevňování soudržnosti v týmu.

·          Vedoucí mužstva po každé akci provede s trenéry závěrečné hodnocení akce a opět pouze vedoucí týmu odpovídá rodičům na případné dotazy týkající se konkrétních nominací nebo rozsahu zápasového vytížení jednotlivých hráčů.

·          Možnost pravidelné elektronické a mobilní komunikace rodičů s vedoucím mužstva, případně s trenéry.

·          Zveřejňování veškerých aktuálních informací na webových stránkách mužstva.

 

Evidence docházky

·          Absence hráče na tréninku nebo jiné společné akci týmu (mistrovské a přátelské utkání, turnaje) omlouvají rodiče telefonicky nebo zasláním SMS zprávy pouze vedoucímu týmu, který bude trenéry informovat o důvodech absence hráče.

·          Řádně omluvená absence je pouze ze zdravotních důvodů, z důvodu pracovní zaneprázdněnosti rodičů hráče nebo z předem nahlášené rodinné akce a dovolené

·          Na týmových webových stránkách bude pravidelně zveřejňovaná účast hráčů na týmových akcích včetně případných neomluvených absencí.

 

Klubové příspěvky

·          Klubové příspěvky je třeba hradit dohodnutým způsobem a v předem stanovených termínech.

 

Prohřešky

·          Hráči jsou povinni dodržovat pokyny trenérů, kázeň a disciplínu dle požadavků realizačního týmu.

·          Porušení kázně a disciplíny při týmové akci se trestá při překročení základního pravidla „3 krát a dost“ v rámci poloviny sezóny automatickou neúčastí v 1 mistrovském utkání.

 

Prohřešky – tréninky

·          Tyto prohřešky jsou tolerovány 3 krát za půl sezóny – případné  překročení automatická neúčast na 1 mistrovském utkání:

1.      Pozdní příchod – vždy 15 minut před tréninkem

2.      Nedostatečná příprava na trénink – zapomínání tréninkového oblečení, míče,chráničů, pití, atd.

3.      Vykázání z tréninku – nepozornost a nedbání taktických pokynů trenérů, narušování a špatná morálka, neadekvátní projevy v chování nebo vulgární gesta.

4.      Neomluvená účast na tréninku

 

Prohřešky – zápasy a turnaje

·          Tyto prohřešky jsou tolerovány 3 krát za půl sezóny – přip překročení automatická neúčast na 1 mistrovském utkání:

1.      Pozdní příchod – tolerance 5 minut

2.      Porušení předzápasové přípravy – nepozornost a nedbání taktických pokynů trenérů, narušování a špatná morálka, neadekvátní projevy v chování nebo vulgární gesta.

3.      Neomluvená účast na zápase a turnaji

 

Za FK Viktoria Žižkov roč. 2002

Tomáš Plucha – hlavní trenér

 
 


PŘÍSPĚVKY - ČÍSLO ÚČTU

Příspěvky - 19-0025906319/0800 Variabilní symbol: ID hráče


Archiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 7
Celkem: 410256
Měsíc: 9184
Den: 311